@ wróciła ... !

9 tygodni po porodzie... Jestem wściekła, rozżalona i obrażona. Na wszystko, na świat, na Pana Boga, na ludzi... @ wróciła z bólem... Mniejszy niż przed ciążą ale boli. I niech lekarze nie pierdolą, że ciąża leczy endometriozę, tyłozgięcie macicy i że przestanie boleć. Gówno prawda!!!

Karmię piersią ... 

Komentarze

 1. CYTAT:
  I niech lekarze nie pierdolą, że ciąża leczy endometriozę, tyłozgięcie macicy i że przestanie boleć. Gówno prawda!!!
  KONIEC CYTATU
  Święta prawda - co ja się nasłuchałam, że mnie przestanie boleć. Ok, już nie mdleję na ulicy, ale ból i osłabienie są takie, że mam dzień z piekła rodem.
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. mi wróciła równo po 6 tygodniach a dziś własnie kończy się druga ;/ tez się zastanawiam dlaczego nikt mi nie powiedział że będzie tak napier... szczególnie w krzyżu. czułam się jakbym znowu miała rodzić. 2 dni ledwo chodziłam. Tobie szczególnie wspolczuję bo widzę że więcej dolegliwości.

  OdpowiedzUsuń
 3. ojej, ale to karmisz i wróciła @ ? czy już nie, a ja ciemna masa nie zauważyłam może jakiejś notki... 3maj się. Ja już zapomniałam co to jest i sama jestem ciekawa jak to będzie u mnie...;/

  OdpowiedzUsuń
 4. Kurcze współczuję. I przyznam, że trochę mnie podłamały doniesienie z @ frontu

  OdpowiedzUsuń
 5. Hej..podpisuję sie pod tym co napisałaś obiema rękoma..tymczasem ja czekam na powrót swojej po 2 ciaży..po pierwszej umierałam z bólu..i już sie boję..już wolałam ten ból z przed ciąży..trzymaj się!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. brrrr... ja wskoczyłam od razu w pigułki więc nie miałam już tej przyjemności od hmmmm... półtora roku? :)))

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga